فروش زنجیر صنعتی

فروش زنجیر صنعتی

امروزه استفاده از زنجیر صنعتی سبب شده تا بتوان به‌راحتی قدرت مکانیکی را از جایی به‌جای دیگر انتقال داد. کاربرد زنجیرهای صنایع مختلف خیلی وقت است که باعث شده پیشرفت چشمگیری در کاهش هزینه تولید و… صورت بگیرد. یکی از بهترین انواع زنجیرهایی که در بازار ایران و جهان یافت می‌شود زنجیرهای کانا ساخت کشور ژاپن است.

فروشگاه آزادی با بیش از 30 سال تجربه در تامین و ساخت زنجیرهای صنعتی آمادگی در خصوص فروش زنجیر صنعتی در انواع زنجیر ها را دارد. شما می توانید جهت استعلام قیمت زنجیر صنعتی در ساعات اداری با شما 33913512 تماس بگیرید.

در تعریف زنجیر صنعتی چیست یا industrial chain را میتوان گفت قطعه ای دانست که در جهت انتقال قدرت و نیرو در ماشین آلات مختلف بکار می رود. زنجیرهای صنعتی با درگیر شدن در قرقره یا چرخ دنده ها وظیفه این انتقال نیرو را برعهده می گیرند.

در زنجیر صنعتی متداول ترین جنس به کار رفته استیل نگیر و فولاد با کربن کم یا زیاد است. در زنجیرهای صنعتی جهت محافظت از زنجیر از پوشش گالوانیزه استفاده می شود. پوشش گالوانیزه باعث افزایش عمر کاری زنجیر می شود، همچنین استفاده زنجیرهای با جنس تلفون نیز وجود دارد.

جنس انواع زنجیرهای صنعتی

زنجیر استیل 316

زنجیر با جنس استیل 316 در شرایط دمایی خیلی بالا و خیلی خورنده استفاده می گردد. 

زنجیر استیل 304

زنجیر با جنس استیل 304 جهت استفاده در محیط با خوردندگی بالا و شرایط دمایی با درجه حرارت بالا مورد استفاده قرار می گیرد. این زنجیر نگیر نیز نامیده می شوند.

زنجیر استیل AS 600

از مهمترین زنجیرهای سری 600 که برای دما بالا و محیط های خورنده است. این قطعات زنجیر سخت کاری شده و مقاومت سایشی بیشتری نسبت به زنجیر استیل 304 دارد.

زنجیر صنعتی پوشش نیکل

در شرایطی که تماس لحظه ای وجود داشته باشد از زنجیر با پوشش نیکل استفاده می گردد. همچنین در شرایطی که زنجیر در معرض آب قرار داشته باشد استفاده از زنجیرصنعتی پوشش نیکل مناسب است.

زنجیرهای صنعتی در صنایع مختلف به طور گسترده مورد استفاده قرار میگیرد و کیفیت آن تاثیر بسزایی در عمر ماشین آلات دارد.

در حوزه کشاورزی استفاده زنجیر کشاورزی پرکاربرد است، زنجیرکمباین یکی از آن تجهیزات است. کمباین جهت برداشت محصولات به کشاورزان کمک بسزایی میکند.

در حوزه راه سازی، انبارداری، کارخانه های سنگبری، صنعت سیمان و فولاد نیز زنجیر لیفتراک ، زنجیر جرثقیل و زنجیر لودر ، زنجیر گریدر، زنجیر بچینگ و زنجیر کانوایری استفاده می شود.

  • مقاومت بالا در مقابل خوردگی
  • عمر کافی حین کار مداوم در میان گرد و خاک
  • مقاومت خوب در مقابل سایش و ضربه و زنگ زدگی.
  • دارای تاییدیه استاندارد
  • طراحی تحت فناوری روز
  • کاهش اصطکاک در تجهیزات
  • سایش کمتر با گرما
  • خرابی کمتر
  • افزایش عمر تجهیزات صنعتی
  • کاهش هزینه نگهداری و تعمیرات دستگاه‌های صنعتی
Call Now Button
مراقب فروشندگان تقلبى زنجير كانا باشيد
x